Prekių pristatymas

Perkant už 45 ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI!

Prekių pristatymo būdai

Užsakydamas prekes Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

  1. Kurjeris į namus ar darbo vietą. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) darbo dienomis ir esant poreikiui šeštadienį 9-17 val. Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks su Jumis užsakymo formoje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

  2. Registruotas paštas. Registruotos pašto siuntos numerį išsiųsime Jums elektroninio pašto adresu, kuris buvo pateiktas užsakymo metu. Atsiimdamas prekes pašto skyriuje būtinai turėkite galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  3. LP Express terminalas. Pildydami užsakymą pasirinksite arčiausiai Jūsų namų ar darbovietės, esantį terminalą. Apie prekių pristatymą į terminalą būsite informuojamas trumpąją žinute. Siuntą iš LP Express terminalo būtina atsiimti per 7 dienas nuo informacijos apie prekės pristatymą gavimo.

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas Jūsų pasirinktu adresu visoje Lietuvoje

Registruotu paštu prekes siunčiame į bet kurią Europos šalį. Dėl pristatymo kainų teraukitės info@fit2fit.lt arba skambinkite telefonu +370 662 02866. Į Jūsų klausimus atsakysime darbo dienomis nuo 09:00 iki 17:00 val. 

Rašyk
Skambink